Služby

YLIOS GB – fotovoltaická a veterná energia

YLIOS GB s.r.o. poskytuje možnosti vytvorenia fotovoltaickej a veternej elektrárne, pri ktorej vám poskytneme kompletné poradenstvo v oblasti fotovoltaiky, projektovanie fotovoltaickej elektrárne alebo elektrárne na veternú energiu, montáž veterných turbín, fotovoltaických panelov a komplexné služby v oblasti záručného a pozáručného servisu.

Fotovoltaická energia

Obnoviteľné zdroje energie zahŕňajú služby spojené s fotovoltaickou energiou. Slnečná energia sa čoraz viac tlačí do popredia a jej cena sa znižuje vďaka dotáciám a podpore na solárne systémy zo strany štátu.
Dnes už nie je žiadnou prekážkou vytvorenie fotovoltaickej elektrárne pre domácnosti, bytové domy alebo firmy, ktorá bude čerpať energiu zo solárnych panelov alebo slnečných kolektorov s cieľom premeniť ju na úžitkovú elektrinu pre domácnosti, bytové domy alebo firmy.

Veterná energia

YLIOS GB s.r.o. poskytuje možnosti vytvorenia veternej elektrárne pre domácnosti, bytové domy a firmy, s cieľom využívať možnosti veternej energie a premieňať ju na elektrinu.
V oblasti veternej energie poskytujeme kompletnú projekčnú dokumentáciu, montáž a záručný a pozáručný servis.

Referencie

od našich zákazníkov

Veľmi milo ma prekvapila profesionalita a kvalita dodaných služieb a produktov. Vrelo odporúčam

- Inge, Nemecko

Vďaka firme Ylios GB bolo pre nás omnoho jednoduchšie získať všetky potrebné povolenia, a realizácia našej elektrárne prebehla tiež bez problémov

- Milan, Žilina

Bola som spokojná so službami ako i rýchlosťou dodania. Môžem len odporučiť

- Mária, Poprad