LOXONE

1. Real Smart Home od A do Z

Sen o inteligentom dome, ktorý integruje všetky funkcie, sa teraz stáva realitou. Od motoru pre rolety po bodové svetlá. S nami získate všetko od jedného výrobcu a s istotou, že všetky stavebné kamery budú spojené do jedného dokonalého celku. Mozgom toho všetkého je Miniserver. Vďaka nemu jednotlivé komponenty vzájomne spolupracujú. Z rady rôznych technológií sa tak stáva Real Smart Home.

2. Bezpečnosť

Pokiaľ ide o bezpečnosť, môžete sa spoľahnúť na naše výrobky, ako sú pohybové senzory alebo okenné a dverové kontakty. Môžete však využívať aj vlastné bezpečnostné prvky.

3. Vstup

Otvárajte domové dvere zadaním kódu NFC príveskom alebo čipom. Pokiaľ nie ste doma, môžete kuriéra pustiť prostredníctvom aplikácie vzdialeného prístupu.

4. Bazén

Taktiež váš bazén je možné napojiť na inteligentnú domácnosť. Spätné preplachy, čistenie, filtrácia a cirkulácia sa budú vykonávať úplne automaticky.

5. Vetranie

Čerstvý vzduch po celý deň, napríklad v závislosti na vašej prítomnosti, vlhkosti alebo teplote, zaisťuje automatické riadenie ventilácie.

6. Regulácia teploty

Chytrou domácnosťou Loxone je možné pripojiť ku akémukoľvek zdroju vyhrievania aj chladenia. Zaistíte si tak optimálnu teplotu po celý deň.

7. Energia

Pre úsporu energie vaša chytrá domácnosť zabráni prehrievaniu slnkom, automaticky vypína spotrebiče a efektívne využíva elektrinu z vlastných zdrojov.

8. Osvetlenie

Nezáleží na tom, či ide o bodovky, LED pásiky alebo závesné svetlá. Náš stále sa rozrastajúci sortiment svietidiel umožňuje naplánovať dokolané osvetlenie.

9. Multimédia

Chytré multiroom audio, obľúbená hudba ako budík či ovládanie všetkých zariadení pre domácu zábavu, ako je televízor. To sú možnosti pre multimédiá s Loxone.

10. Tienenie

Tieniaca technika pomáha pri vykurovaní a chladení, pri alarme dochádza k jej automatickému vytiahnutiu a večer zaisťuje ochranu súkromia. A ešte sa aj jednoducho ovláda.